eva vs430 چیست: پلیمر ها در صنایع مختلف و تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا کاربرد بسیاری دارد. یکی از پلیمرهای پرکاربرد، اتیل وینیل استات بوده که با درصدهای خلوص و گرید های مختلف در بازار وجود دارد. نوعی از این ماده eva vs430 بوده که کوپلیمری با 19 درصد وینیل استات بوده که به روش پلیمریزاسیون تولید شده است. این امر موجب شده تا در صنایع گوناگون مانند فوم کفش و دمپایی مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی ایران کایسا قصد داریم تا خواص و کاربرد های این ماده را به شما معرفی کنیم. در صورتی که قصد خرید eva vs430 دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

با ویژگی eva vs430 آشنا شوید!

این نوع اتیل وینیل استا به دلیل نوع ساختاری که دارد، ویژگی های بسیاری دارد که این ویژگی ها به طور مختصر عبارت انداز: شاخص جریان مذاب (mfi): 2.5، قابلیت فرایند با قالب گیری فوم دار و تزریقی می باشد، فرآیند پذیری مطلوبی داشته و درصد موجود وینیل استات 19 درصد می باشد. این موارد ویژگی ها eva vs430 به طور خلاصه بوده و درواقع ویژگی های بسیار زیادی به دلیل نوع ساختار و چیدمان ساختاری دارا می باشد.

کاربرد اتیل وینیل استات vs430 چیست؟

همان طور که قبل تر به آن پرداختیم، نوع ساختار و میزان استفاده وینیل استات در این نوع ماده موجب شده تا ویژگی هایی داشته باشد. همین امر سبب شده تا براساس ویژگی های آن کاربرد هایی در صنعت نیز داشته که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از کاربرد های آن می توان به تولید سیم و کابل، تولید کفش، تولید چسب و پلاستیک های مهندسی که به محیط زیست آسیب وارد نمی کنند، اشاره نمود.

کاربرد eva vs430آنچه که باید درباره فواید eva vs430 بدانید!

درصد خلوص و ویژگی هایی که این نوع ماده شیمیایی دارا می باشد، موجب شده تا فواید بسیاری داشته باشید. از فواید اتیل وینیل استات vs430 نیز می توان به قدرت چسبندگی بالا در تولید چسب، بدون بو یا بو بسیار کم، اصطحکاک بالا، انعطاف بالا در دمای خیلی پایین، مقاومت در برابر شکنندگی، مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش و الاستیک بودن آن می باشد.

عوامل موثر بر قیمت eva vs430

قیمت این محصول به عوامل بسیاری بستگی دارد. این نوع پلیمر در چگالی های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده که هر نوع از آن بسیار تفاوت دارد. در نتیجه قیمت هر نوع از آن با دیگری متفاوت خواهد بود. همچنین به دلیل استفاده از وینیل استات در این نوع پلیمر، باعث ارتباط مستقیم قیمت اتیل وینیل استات با eva vs430 شده است. شما می توانید برای بررسی قیمت این پلیمر پرکاربرد با مشاورین مجموعه ایران کایسا در تماس باشید.

ویژگی eva vs430 سخن نهایی

در این مطلب به معرفی eva vs430، کاربرد و فواید آن پرداختیم. این ماده به دلیل نوع ساختاری که دارد، موجب شده تا در صنایع مختلف اعم از تولید کفش و چسب کاربرد داشته و بتوان با آن محصول با کیفیت بسیار بالایی تولید نمود. همچنین در صورتی که تمایل به خرید اتیل وینیل استات vs430 دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ایران کایسا اقدام کرده و این پلیمر را با خلوص بالا تهیه نمایید.
در صورتی که از eva vs430 استفاده نموده اید، نظر خود را در بخش نظرات این صفحه با ما اشتراک بگذارید.